Domek blaszany z blachy akrylowej | Super-Garaze.plJesteśmy producentem garaży blaszanych już ponad 20 lat. Nasza produkcja działa w pięknym mieście Krakowie. Początki naszej działalności związane były z produkcją garaży z blachy o typowych standardowych wymiarach konstrukcji.

Garaż blaszany to była podstawa naszej produkcji. Obecnie rozwinęliśmy się i w naszej ofercie można znaleźć garaże z blachy trapezowej, ocynkowanej bądź akrylowej. Blachy trapezowe stosowane do produkcji naszych garaży to bardzo lekkie i ekonomiczne rozwiązanie przeznaczone głównie do małych konstrukcji, ale nie tylko. Posiadają proste mocowania oraz małą wagę całości co dodatkowo ułatwia montaż. Przeznaczenie jest szerokie, a cena bardzo konkurencyjna. Blachy te mogą być stosowane zarówno przy konstrukcji ścian jak i dachów. Blacha ocynkowana to dodatkowe zabezpieczenie przed korozja dzięki warstwie zabezpieczającej cały garaż. Nie wymaga konserwacji dzięki czemu sprawdzą się na długie lata. Można z czasem zmienić jej walory estetyczne poprzez nałożenie kolejnej warstwy. Garaże z blachy ocynkowanej są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie wymagana jest duża odporność na korozję. Są świetnym tworzywem wykorzystywaniem przez nas nie tylko do garaży blaszanych ale również wiat, hal oraz domków ogrodowych czy kiosków. Dla przedłużenia trwałości nasze blachy ocynowane pokrywane są akrylem, który dodatkową utrwala strukturę materiału.

Gusta bywają rożne, ale wielu z naszych klientów uważa,że garaże z blachy akrylowej wyglądają po prostu ładniej i bardziej unikatowo ze względu na dobór odpowiedniej kolorystyki farby. Wszystko jest kwestą wyboru dostosowaną pod państwa potrzeby. Każdą typową zabudowę garażu możemy zmienić pod państwa wytyczne. Wstępna wycenę otrzymacie państwo po wypełnieniu formularza z parametrami, dzięki czemu będziemy mieć wstępny zakres oferty. Jednak dla ułatwienia sprawy zapraszamy do nas. Nasza oferta zawiera bardzo dużo wariantów, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy podjąć decyzję a resztą zajmiemy się sami. Projekt, wycena i realizacja – wszytko na najwyższym poziomie i w dogodnym dla państwa terminie.