Garaż blaszany - 3x5 m | Super-Garaze.plNasza produkcja działa w Krakowie już od lat dziewięćdziesiątych. Początkowo zajmowaliśmy się tylko garażami o typowych gabarytach, z czasem wdrożyliśmy również rozwiązania nietypowe, pod specjalne zamówienie i oczekiwania naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie państwo różne wielkości i możliwości doboru konstrukcji. Nasza elastyczność jest bardzo duża. Jesteśmy w stanie wykonać projekt nawet bardzo spersonalizowany, pod specjalne życzenia naszych klientów. Dzięki dużej różnorodności garaże o niestandardowych wymiarach stały się naszą specjalnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami. Zobaczą państwo jak różnorodne finalizacje udało nam się przeprowadzić. Duży wybór blach, oraz kolorów pozwoli na dopięcie zlecenia pod państwa wskazania.

Do garaży nietypowych wliczamy również te o niestandardowych wymiarach bram i większej ilości drzwi. Mogą być rozwierne, uchylne lub inne. Nasze garaże posiadają główne bramy oraz drzwi boczne, których ilość i rozmiar wybieracie sami. Konfiguracja całości przebiega na etapie projektu, a ten sporządzamy dla państwa już po pierwszym kontakcie. Jak bardzo jesteśmy w stanie się dopasować pokazują nasze dalsze realizacje. Oprócz garaży typowych i garaży o niestandardowych wymiarach wykonujemy również wszelkiego rodzaje zadaszenia, hale, kioski, jak również domki ogrodowe, składziki, a także kojce dla psów. Jak państwo widzą różnorodność jest duża, ale cały asortyment naszej produkcji łączą wysoka jakość użytych materiałów oraz gwarancją wykonania. Dla nas jako bezpośredniego producenta bardzo ważny jest dobór odpowiednich tworzyw, gdyż one później przekładają się na efekt finalny i długowieczną gwarancję użytkowania.

Te dwadzieścia lat na rynku dały nam ogromne doświadczenie i wiedzę, która owocuje naszymi realizacjami i coraz większą rzeszą zadowolonych klientów. Ciągle się rozwijamy i doskonalimy. Staramy się sprostać oczekiwaniom i nadal trwać jako wiodąca marka na rynku krakowskim.

Zapraszamy do kontaktu a przekonacie się państwo jak przyjemna i szybka może być realizacja państwa projektu.