W naszej ofercie

Garaże blaszane ocynkowane oraz z blachy akrylowej to nasza specjalność.. Zajmujemy tą branż już pond 20 lat dzięki temu tak dobrze trafiamy w gusta naszych klientów. Kraków to miasto, gdzie realizujemy naszą produkcję. Mimo dużej konkurencji rozwijamy się i prężnie działamy. Realizujemy zlecenia standardowe oraz spersonalizowane pod specjalne zamówienia. Na tej stronie prezentujemy niektóre wybrane garaże, zrealizowane na zamówienie naszych Klientów. Liczymy, że Państwo również zechcecie nimi zostać. Gwarantujemy najwyższą jakość zarówno całych konstrukcji, jak i poszczególnych materiałów wykorzystanych do ich produkcji.

Nasze garaże blaszane wykonane są z najlepszych produktów dzięki czemu możemy udzielić gwarancji na dobrą jakość ich wykonania. Będą służyć przez długie lata a ich poszczególne elementy nie będą ulegały zmiennym warunkom atmosferycznym. Szeroki zakres naszych realizacji znajduje się na terenie Krakowa, ale działamy na terenie całej Polski, więc zachęcamy do kontaktu. Każdy nawet najzwyklejszy garaż z blachy może stać się estetycznym elementem aranżacji państwa działki. Dbamy o to, aby praktyczność szła w parze z harmonijnym wyglądem. W ofercie znajdziecie Państwo nie tylko popularne i praktyczne garaże z blachy trapezowej, akrylowej bądź ocynkowanej, lecz także hale magazynowe o różnorodnych gabarytach, które można swobodnie dopasować do własnych potrzeb. Każdy projekt możemy dopasować indywidualnie. Oferujemy garaże blaszane typowe oraz nietypowe o niestandardowych wymiarach. Dla nas dbałość o szczegóły jest niezmiernie ważna, przekłada się ona na efekt finalny, a co za tym idzie na Państwa satysfakcję.

Z pozoru zwykły garaż wcale nie musi być szarą, nieciekawą bryłą, dlatego w ofercie posiadamy wiele kolorów blachy. Garaż ocynkowany, akrylowy, dach spadzisty, prosty, dwustanowiskowe, bądź jedno to tylko niektóre z możliwości, które możecie państwo ująć w swoim specjalnym zamówieniu. Wystarczy, że macie Państwo pomysł i zadzwonicie do nas, a my już zajmiemy się wszystkim. Doradzamy, wycenimy i przygotujemy wszystko pod terminowy montaż.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE