O naszej firmie

Garaże blaszane stanowią główną oś naszej produkcji. Nasza produkcja znajduje się na terenie Krakowa, jednak zlecenia od ponad 20 lat realizujemy na terenie całej Polski. Blaszane garaże to nasz konik, jednakże zajmujemy się również realizacją profesjonalnych hal, wiat, kiosków, domków ogrodowych. Wykonujemy także bezpieczne kojce dla psów, które dają poczucie komfortu każdemu zwierzakowi, każda realizacja może być wykonana na specjalne zamówienie. Większość elementów konstrukcji planowana jest i dostosowywana na specjalne życzenie naszych klientów. Wszystko po to, aby praktyka szła w parze z estetyką.

Od początku naszej działalności stawiamy na jakość usług i zadowolenie Klientów. Realizując zarówno standardowe, ale także bardzo nietypowe zamówienia, zdobyliśmy doświadczenie i staliśmy się jednym z wiodących producentów garaży blaszanych na rynku. Długi czas, który już istniejemy na południowej branżowej mapie Polski pozwolił na wyrobienie sobie nieskazitelnej opinii i wejście w posiadania dużego grona zadowolonych klientów. Zwykły garaż blaszany może posłużyć nie tylko jako miejsce postojowe dla pojazdu, ma szerokie zastosowanie w magazynowaniu i przechowywaniu sprzętów, utrzymaniu porządku na posesji oraz zabezpieczyć materiały przed warunkami atmosferycznymi. Zapraszamy do zapoznania się szczególnie z naszymi produkcjami, gdyż jako bezpośredni producent blaszanych garażów możemy zaproponować dużo korzystniejsze warunki cenowe jak nasza konkurencja. Wyrób bezpośrednio od producenta to przede wszytkom gwarancja jakości i dobór najlepszych materiałów przeznaczonych do produkcji. Od projektu po montaż – wszytko w jednej firmie i bez zbędnych pośredników.

Nasze garaże blaszane cieszą się dużą popularnością dzięki swej solidnej konstrukcji i jakości materiałów. Dbamy o najmniejszy szczegół. Wykorzystujemy sprawdzone materiały wysokiej jakości oraz dokładamy wszelkich starań, by każdy garaż był starannie wykończony. Dajemy gwarancję solidnego wykończenia i montażu. Wykonywane przez nas konstrukcje powinny służyć naszym Klientom przez długie lata, dlatego nawet drobne detale w ich budowie, mają znaczenie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Hala blaszana z dwuspadowym dachem | Super-Garaze.pl

Nasze atuty

DOŚWIADCZENIE 100%
SOLIDNOŚĆ 100%
LOGISTYKA 100%
CENA 100%